Przeróżne historie zabierają nas w przeróżne miejsca. Basia i Mikołaj zaprosili nas na swój ślub pod Katowice do miejscowości Bieruń. Uroczystość odbyła się w zabytkowym Kościele pw. św. Walentego, który już na samym początku urzekł nas swoim wyglądem. Przybyła rodzina, znajomi oraz Zespół Pieśni i Tańca AGH Krakus w przepięknych strojach ludowych, do którego należy Basia. Podczas uroczystości usłyszeliśmy wiele pięknych słów. Nie obyło się bez wzruszeń. Po wszystkim Basia i Mikołaj zabrali zaproszonych gości w niezwykłe miejsce, do starego szybu kopalnianego – kopalni Mysłowice, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Miejsce nosi nazwę Szyb Bończyk i trafia na naszą top listę lokalizacji weselnych. Przyjęcie czas zacząć! Uroczyste wejście w stylu amerykańskim oraz przemowa Pana Młodego oficjalnie rozpoczęły wspólne świętowanie. Byliśmy świadkami przepięknego tańca Basi i Mikołaja. Rodzinna atmosfera, świetna muzyka oraz wiele atrakcji sprawiły, że goście bawili się rewelacyjnie! Był to dla nas bardzo pracowity dzień, ale cieszymy się, że mogliśmy spędzić go z Basią i Mikołajem. Dla nas to również był wyjątkowy czas.

Po zakończonej uroczystości, z Basią i Mikołajem spotkaliśmy się na sesji plenerowej w otoczeniu pięknych krajobrazów Beskidu Śląskiego. Na początku myśleliśmy, że Basia i Mikołaj to świetni aktorzy. Z czasem zauważyliśmy, że uczucie, które ich łączy sprawiało, że zwyczajnie zapominali o tym, co znajduje się dookoła nich i o nas. Byli tu i teraz, dla siebie i to było niezwykłe. Staraliśmy się uchwycić wszystkie te uczucia i pokazać je w filmie. Czy nam się to udało? Zobaczcie sami!

 

Tak może wyglądać Wasz film ślubny.

Jeśli chcecie, żebyśmy przygotowali niezwykły film ślubny dla Was, sprawdźcie, co możemy dla Was zrobić lub skontaktujcie się z nami!