OFERTA

Oferta ślubna

Krótki film

5 minut

To najkrótsza i najbardziej kreatywna wersja filmu jaką oferujemy. To nasza twórcza interpretacja Waszego ślubu. Esencja najważniejszych momentów zamknięta w około pięcio minutowym reportażu, który zapamiętacie na długo.

Pakiet zawiera

krótki film około 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: nagrania w dniu ślubu od przygotowań do oczepin włącznie (do 14 godzin nagrań) :: sesja plenerowa podczas przyjęcia weselnego (około 20 minut) :: darmowe poprawki do 14 dni od momentu otrzymania filmu :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive :: film w chmurze przez 6 miesięcy


Film ślubny

20 minut + krótki film

Druga propozycja to krótki film w połączeniu z dłuższą wersją filmu ślubnego. Jest to nowoczesna forma reportażu ślubnego, która zawiera wszystkie najważniejsze momenty z całego dnia.

Pakiet zawiera

film około 20 minut :: krótki film około 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: nagrania w dniu ślubu od przygotowań do oczepin włącznie (do 14 godzin nagrań) :: sesja plenerowa osobnego dnia :: darmowe poprawki do 14 dni od momentu otrzymania filmu :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive :: film w chmurze przez 6 miesięcy


Film ślubny

35 minut + krótki film

Trzecia propozycja to krótki film w połączeniu z filmem ślubnym o długości około 35 minut. Jeżeli jesteście zwolennikami dłuższych filmów, to jest to dla Was najlepsza opcja.

Pakiet zawiera

film około 35 minut :: krótki film około 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: nagrania w dniu ślubu od przygotowań do oczepin włącznie (do 14 godzin nagrań) :: sesja plenerowa osobnego dnia :: darmowe poprawki do 14 dni od momentu otrzymania filmu :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive :: film w chmurze przez 6 miesięcy


Dodatki

Do każdego filmu oferujemy dodatki, które prezentujemy poniżej. Lubimy niestandardowe pomysły i zawsze staramy się je realizować, dlatego jeżeli coś oryginalnego przyjdzie Wam do głowy to koniecznie dajcie nam znać.

Wybrane dodatki

:: ujęcia z powietrza (dron) w dniu ślubu
:: ujęcia z powietrza (dron) podczas sesji plenerowej
:: szybki montaż (14 dni roboczych)


Na jakich ślubach pracujemy?

Klasyczne wesele

Klasyczne piękno to zdecydowanie najczęściej wybierany styl weselny przez pary młode, który na przełomie lat bardzo się rozwinął. Jeśli cenicie sobie sprawdzone rozwiązania, to coś dla Was! Klasyczny ślub będzie zawsze w modzie. Co najważniejsze, filmy ze ślubu w tym ponadczasowym stylu nie muszą być nudne. Pewne rzeczy i szczegóły ślubne nigdy się nie zmieniają, ale dzisiejsza filmografia ma do zaoferowania coś więcej! Nasze nieszablonowe podejście do filmowania tradycyjnego wesela sprawi, że film ślubny będzie połączeniem nie tylko elegancji, romantyczności, ale i nutki szaleństwa!

Ślub plenerowy

Romantyczna sceneria w ogrodzie, na plaży, a może w górach… Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia! Nie tylko sama oprawa tego miejsca jest ważna, ale i wybór ekipy filmowej, która uchwyci wszystkie szczegóły Waszego bajkowego ślubu. Zwrócimy uwagę m.in. na wrażenia, jakie Para Młoda robi na gościach, momenty wzruszenia i przejęcia, ulubioną muzykę i elementy florystyczne. Nie tylko moment składania przysięgi jest najważniejszy, ale całe otoczenie, z którym dzielicie radość tego dnia. My to wiemy i znajdujemy podczas filmowania ślubów złoty środek, dzięki czemu nasze filmy są przygotowane na ekstremalnie wysokim poziomie!

Wesele za granicą

Może Waszym marzeniem jest ślub za granicą? To nie jest niemożliwe. Wybierzcie najpiękniejsze miejsce na ziemi, a my zajmiemy się uwiecznieniem romantycznej ceremonii i przyjęcia na filmie ślubnym! Nie bójcie się spełniać marzeń, jeśli są na wyciągnięcie Waszych dłoni!

  Filmowy Blog ślubny

Najnowesze wpisy