FILMY

Wybrane filmy ślubne

Wasze historie, naszymi oczami.

H A N N A + DA V I D E


 

J U L I T A + P I O T R


 

A L E K S A N D R A + S E B A S T I A N


 

A L E K S A N D R A + A D R I A N


 

A N N A + W I K T O R


 

M A R T Y N A + W I K T O R


 

B A S I A + M I K O Ł A J


 

M A J A + T O M A S Z


 

Jak pracujemy?

Filmy pełne naturalnych momentów

Wasz dzień ślubu to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które nigdy się nie powtórzy, dlatego tak ważne jest, żeby dobrze je przeżyć i koncentrować się na tym co ważne. Tworząc Wasz film wtapiamy się w rolę obserwatorów. Nie ingerujemy w przebieg wydarzań, nie powtarzamy scen, staramy się uchwycić wszystko takim jakie jest. To dla nas bardzo ważne bo tylko w taki sposób jesteśmy w stanie opowiedzieć historię, którą sami tworzycie.

Mniej znaczy więcej

Przez te wszystkie lata spędzone podczas ślubów, nauczyliśmy się doceniać minimalizm. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że jest to bardzo ważny element, który charakteryzuje styl naszej pracy, to w jaki sposób nagrywamy filmy i jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Na wesele zabieramy ze sobą minimalną ilość sprzętu. Właściwie każdego roku mamy go mniej, a mniej kilogramów to pod każdym względem lepiej. Nic nas nie ogranicza, możemy realizować najbardziej wymyślne kadry i szybko reagować na nagłe zdarzenia a lepsza mobilność powoduje, że jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego ale to co dla nas ważne to przede wszystkim czujemy, że jesteśmy bliżej Was.

Kiedy zapraszacie nas na swój ślub, czujemy się wyróżnieni, ponieważ dajecie nam coś więcej niż zaufanie. Pozwalacie, żebyśmy byli obok Was w każdej ważnej dla Was chwili, w momentach kiedy jest wesoło i kiedy wzruszacie się do łez. Kiedy potrzebujecie pomocy lub wsparcia, zawsze jesteśmy obok. Bycie filmowcem to wyjątkowa rola. Historia tworzy scenariusz a my stajemy się jego częścią. Za to kochamy naszą pracę.

Skontaktujcie się z nami – razem stworzymy Wasz film ślubny.

  Filmowy Blog ślubny

Najnowesze wpisy