We are story tellers

Sylwia, Mateusz

Zatrzymujemy kadry z Waszych najważniejszych wspólnych chwil

Jesteśmy filmowcami ślubnymi i opowiadamy historie ludzi, którzy wpuścili nas do swojego życia, obdarzając ogromnym zaufaniem. Jesteśmy perfekcjonistami pod każdym względem. W domu czy w pracy, zawsze dbamy o każdy detal i chcielibyśmy, żeby wszystko na świecie było idealne, chociaż wiemy, że to niemożliwe. Prywatnie jesteśmy parą i uzupełniamy się pod każdym względem. Nasze odmienne postrzeganie świata to wybuchowa mieszanka kreatywności, która sprzyja powstawaniu nowych pomysłów w każdej sytuacji – szczególnie podczas filmowania ślubów. Problemy przekształcamy w wyzwania, a całą resztę oprawiamy w uśmiech i pozytywną energię! W naszej współpracy na pewno jej nie zabraknie – dbamy o to, by się nią z Wami dzielić podczas całego procesu filmowania!

Ukryty cel?

Zatrzymać to, co ulotne!

Szczęście, miłość, wzruszenie, czułość, uśmiechy i spojrzenia… Wiemy, że „nic dwa razy się nie zdarza”, dlatego uwieczniamy Wasze najpiękniejsze ujęcia na filmie ślubnym!

Często wspominamy o tym, że za pomocą filmu opowiadamy Wasze historie. Te słowa najlepiej charakteryzują naszą pracę. Chcemy, żeby nasze filmy zawierały autentyczne momenty, prawdziwe emocje i z dodatkiem odrobiny artystycznej wizji opowiadały historię Waszego ślubu. To dla nas zaszczyt, że możemy dyskretnie towarzyszyć Wam w jednym z najważniejszych dni Waszego życia! Nie jesteśmy zwolennikami schematów, ustawianych scen itp. Cenimy naturalny przebieg zdarzeń, oryginalność i pozytywną energię. Daleko nam od reżyserowania – chcemy w tym dniu dyskretnie zatrzymać czas, zapisać go w kadrach, byście mogli zapamiętać te niesamowite chwile do końca życia. Wiemy, że ten dzień jest wyjątkowy, a z nadmiaru emocji i wrażeń niektóre momenty mogą ulecieć w niepamięć. W naszych filmach zwracamy uwagę na ukradkowe spojrzenia pary młodej, rodziny i gości, subtelny dotyk i nieśmiałe uśmiechy. Każdy ślub to dla nas zupełnie nowa, ekscytująca przygoda! To jak pisanie książki, którą na początku tytułujemy Waszymi imionami. Z czasem zapisujemy kolejne strony, poznając Was, Wasze osobowości, zainteresowania aż w końcu docieramy do najważniejszego rozdziału, jakim jest dzień ślubu. Tak powstaje niesamowita historia, którą napisało Wasze życie. My chcemy ją opowiedzieć w nieszablonowy sposób w postaci najpiękniejszych filmów ślubnych, jakie tylko mogliście sobie wymarzyć!

Kochamy podróże i dobrą kawę

Pasja do filmów bardzo szybko obudziła w nas zamiłowanie do podróży i poznawania świata. To stały element naszej pracy. Większość filmów nagrywamy daleko od miejsca naszego zamieszkania – nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. To bez wątpienia ma swoje plusy. Wyruszając w podróż, w pewnym sensie odcinamy się od codziennej rutyny i otwieramy na nieznane. Poznajemy nowych ludzi, odkrywamy nowe miejsca, nowe tradycje i obyczaje, a to wszystko stanowi dla nas ogromną dawkę inspiracji, która przekłada się bezpośrednio na wygląd przygotowanych przez nas filmów ślubnych.

Plany na przyszłość

Jest tylko jeden dobry plan! Swoją przyszłość wiążemy z filmami ślubnymi. Nie mogłoby być inaczej! Dbamy o to, by wciąż się doskonalić i rozwijać w tym zakresie. Chcemy, aby nasze filmy były nowoczesne i spełniały Wasze oczekiwania. Dzień Waszego ślubu to wyjątkowe i osobiste przeżycie – także dla nas. Wkładamy w jego filmowanie całe swoje serce! Przygotowanym przez nas filmem ślubnym będziecie mogli podzielić się z innymi i sami do niego wracać, ilekroć będziecie chcieli przypomnieć sobie te pełne uroku momenty!

Gotowi do współpracy?

Skontaktujcie się z nami – wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.

Praca w tym zawodzie nauczyła nas indywidualnego podejścia do każdej pary – nie obawiajcie się opowiedzieć o tym, jakie są Wasze wizje, propozycje czy obawy. Do każdej współpracy podchodzimy profesjonalnie, przede wszystkim słuchając – tylko dzięki takiej postawie możemy skupić się na najważniejszych rzeczach i razem stworzyć coś, do czego będziecie chcieli wracać wielokrotnie!

 

  Filmowy Blog ślubny

Najnowsze wpisy