Każdy film to najważniejsze momenty z dnia ślubu i tu moglibyśmy postawić kropkę. Jest jednak coś jeszcze. Historię warto rozwinąć wplatając ujęcia, które budują pewną otoczkę i koncentrują się na uczuciach. Takim wyjątkowym uzupełnieniem są ujęcia plenerowe.  Dostajemy wiele pytań dotyczących miejsca nagrań. Możliwości jest całe mnóstwo – wyjazd zagraniczny, plenery nad morzem albo w górach? Każda para może liczyć na radę z naszej strony. Wiemy, gdzie sesje ślubne wychodzą najlepiej, a także potrafimy fachowo ocenić Wasze propozycje. Dlatego w poniższym wpisie chętnie przybliżamy świetne miejscówki na niezapomniany plener – nie tylko w Polsce!

Ahoj, przygodo! Pakujemy walizki i ruszamy za granicę

Zagraniczny plener filmowy brzmi jak coś niemożliwego do zrealizowania? Z Every Story spełnisz również takie ślubne marzenie! Wykonujemy filmy w przeróżnych miejscach – zarówno w małych, ale urokliwych miastach, jak i większych, europejskich stolicach, takich jak Praga. Stolica Czech przoduje w rankingach najpiękniejszych miast. To zasługa unikatowych mostów i kamienic, imponujących zabytków, a także urokliwych zakątków, w których aż miło się zgubić. W takim otoczeniu można zrealizować tysiące ślubnych sesji, a każda z nich i tak będzie wyjątkowa. Prawdziwe piękno Pragi uwidacznia się nocą. Idealnym miejscem na romantyczny plener jest most Karola, a także uliczki z kamienicami, które znajdują się w królewskiej dzielnicy – Hradčany. Wyjazd zagraniczny to zawsze wyzwanie ale chętnie pomagamy w jego organizacji. Nagrania wykonuje jedna osoba a specjalnie przygotowany przez nas zestaw mobilny sprawia, że sprzęt bez problemu mieści się w niewielkiej walizce.

IMG_9388B-400x600      

 

Plener nad morzem

Do tego, że warto wybrać nadmorskie tereny na plener ślubny, mało kto musi być przekonywany! W słoneczny dzień woda przybiera różne odcienie, które świetnie prezentują się w filmach. Takie morskie tło wspaniale kontrastuje z bielą sukni ślubnej. Państwo Młodzi otoczeni przyrodą, wyglądają, jakby dopiero co się w sobie zakochali. Z takich ujęć emanuje radość i energia.

Pary, które wolą jeszcze bardziej romantyczne klimaty, powinny zdecydować się na nagranie tuż przed zachodem słońca. Panujący wówczas nastrój sprawia, że ujęcia wyglądają magicznie. Wieczorne niebo, rozwiane chmury i intensywnie pomarańczowe promienie słońca tylko podkreślą miłość, jaka jest między Wami.

_DSC1407-800x466

 

Góry i doliny

Plener filmowy w górach to opcja w sam raz dla zwolenników pieszych wędrówek oraz wielbicieli krajobrazów, które czasami zwyczajnie zapierają dech w piersiach. Majestatyczne szczyty mają w sobie coś nieprzemijającego – warto wykorzystać takie tło do stworzenia ślubnej historii. Scenerią może być również malownicza polana, jezioro lub las.

Sesja fotograficzna Góra Ochodzita

Duża przestrzeń to szansa na realizację oryginalnych pomysłów. Powiew wiatru, promienie słońca, czasami wystarczy niewiele żeby podkreślić tę wyjątkową atmosferę i to co Was łączy. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego miejsca i organizacji wyjazdu – jesteśmy przecież dla Was!