OFERTA

Oferta ślubna

Krótki film

5 minut

To najkrótsza i najbardziej kreatywna wersja filmu jaką oferujemy. To nasza twórcza interpretacja Waszego dnia ślubu. Esencja najważniejszych momentów zamknięta w 5 minutowym reportażu, który zapamiętacie na długo.

Pakiet zawiera

krótki film do 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: do 14 godzin nagrań w dniu ślubu :: 15-20 minut sesji plenerowej podczas wesela :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive


 

Film ślubny

15-20 minut + krótki film

Nasza druga propozycja to krótki film o długości 5 minut w połączeniu z dłuższą wersją filmu ślubnego. Jest to nowoczesna forma reportażu ślubnego, która zawiera wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu. W połączeniu z krótkim filmem tworzy parę doskonałą.

Pakiet zawiera

film 15-20 minut :: krótki film do 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: do 14 godzin nagrań w dniu ślubu :: 15-20 minut sesji plenerowej podczas wesela :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive


 

Film ślubny

30-35 minut + krótki film

Trzecia propozycja to krótki film o długości 5 minut w połączeniu z klasycznym filmem ślubnym o długości 30-35 minut. Jeżeli jesteście zwolennikami dłuższych filmów, to jest to dla Was najlepsza opcja.

Pakiet zawiera

film 30-35 minut :: krótki film do 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: do 14 godzin nagrań w dniu ślubu :: 15-20 minut sesji plenerowej podczas wesela :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive


 

Film ślubny

45 minut + krótki film

Ostatnia propozycja to krótki film o długości 5 minut oraz film o długości 45 minut. Jest to idealna opcja dla osób, które lubią dłuższe seanse, przy lampce wina.

Pakiet zawiera

film 45 minut :: krótki film do 5 minut :: rozdzielczość 4K :: dwóch operatorów :: do 14 godzin nagrań w dniu ślubu :: 15-20 minut sesji plenerowej podczas wesela :: postprodukcja do 90 dni roboczych :: nośnik 1x pendrive


 

Dodatki

Do każdego filmu oferujemy kilka dodatków, które prezentujemy poniżej. Nie boimy się niestandardowych pomysłów i zawsze staramy się je realizować, dlatego jeżeli coś oryginalnego przyjdzie Wam do głowy to koniecznie dajcie nam znać.

Wybrane dodatki

:: sesja plenerowa innego dnia
:: ujęcia z powietrza (dron) w dniu ślubu
:: ujęcia z powietrza (dron) podczas sesji plenerowej
:: szybki montaż (14 dni roboczych)


 

Na jakich ślubach pracujemy?

Klasyczne wesele

Klasyczne piękno to zdecydowanie najczęściej wybierany styl weselny przez pary młode, który na przełomie lat bardzo się rozwinął. Jeśli cenicie sobie sprawdzone rozwiązania, to coś dla Was! Klasyczny ślub będzie zawsze w modzie. Co najważniejsze, filmy ze ślubu w tym ponadczasowym stylu nie muszą być nudne. Pewne rzeczy i szczegóły ślubne nigdy się nie zmieniają, ale dzisiejsza filmografia ma do zaoferowania coś więcej! Nasze nieszablonowe podejście do filmowania tradycyjnego wesela sprawi, że film ślubny będzie połączeniem nie tylko elegancji, romantyczności, ale i nutki szaleństwa!

Ślub plenerowy

Romantyczna sceneria w ogrodzie, na plaży, a może w górach… Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia! Nie tylko sama oprawa tego miejsca jest ważna, ale i wybór ekipy filmowej, która uchwyci wszystkie szczegóły Waszego bajkowego ślubu. Zwrócimy uwagę m.in. na wrażenia, jakie Para Młoda robi na gościach, momenty wzruszenia i przejęcia, ulubioną muzykę i elementy florystyczne. Nie tylko moment składania przysięgi jest najważniejszy, ale całe otoczenie, z którym dzielicie radość tego dnia. My to wiemy i znajdujemy podczas filmowania ślubów złoty środek, dzięki czemu nasze filmy są przygotowane na ekstremalnie wysokim poziomie!

Wesele za granicą

Może Waszym marzeniem jest ślub za granicą? To nie jest niemożliwe. Wybierzcie najpiękniejsze miejsce na ziemi, a my zajmiemy się uwiecznieniem romantycznej ceremonii i przyjęcia na filmie ślubnym! Nie bójcie się spełniać marzeń, jeśli są na wyciągnięcie Waszych dłoni!

  Filmowy Blog ślubny

Najnowesze wpisy