Każdy film to najważniejsze momenty z dnia ślubu i tu moglibyśmy postawić kropkę. Jest jednak coś jeszcze. Historię warto rozwinąć wplatając ujęcia, które budują pewną otoczkę i koncentrują się na uczuciach. Takim wyjątkowym uzupełnieniem są ujęcia plenerowe.  Dostajemy wiele pytań dotyczących miejsca nagrań. Możliwości jest całe mnóstwo – wyjazd zagraniczny, plenery nad morzem albo w górach? Każda para może liczyć na radę z naszej strony. Wiemy, gdzie sesje ślubne wychodzą najlepiej, a także potrafimy fachowo ocenić Wasze propozycje. Dlatego w poniższym wpisie chętnie przybliżamy świetne miejscówki na niezapomniany plener – nie tylko w Polsce!

Ahoj, przygodo! Pakujemy walizki i ruszamy za granicę

Zagraniczny plener filmowy brzmi jak coś niemożliwego do zrealizowania? Z Every Story spełnisz również takie ślubne marzenie! Wykonujemy filmy w przeróżnych miejscach – zarówno w małych, ale urokliwych miastach, jak i większych, europejskich stolicach, takich jak Praga. Stolica Czech przoduje w rankingach najpiękniejszych miast. To zasługa unikatowych mostów i kamienic, imponujących zabytków, a także urokliwych zakątków, w których aż miło się zgubić. W takim otoczeniu można zrealizować tysiące ślubnych sesji, a każda z nich i tak będzie wyjątkowa. Prawdziwe piękno Pragi uwidacznia się nocą. Idealnym miejscem na romantyczny plener jest most Karola, a także uliczki z kamienicami, które znajdują się w królewskiej dzielnicy – Hradčany. Wyjazd zagraniczy to zawsze wyzwanie ale chętnie pomagamy w jego organizacji. Nagrania wykonuje jedna osoba a specjalnie przygotowany przez nas zestaw mobilny sprawia, że sprzęt bez problemu mieści się w niewielkiej walizce.

 IMG_9388B-400x600

 

Plener nad morzem

Do tego, że warto wybrać nadmorskie tereny na plener ślubny, mało kto musi być przekonywany! W słoneczny dzień woda przybiera różne odcienie, które świetnie prezentują się w filmach. Takie morskie tło wspaniale kontrastuje z bielą sukni ślubnej. Państwo Młodzi otoczeni przyrodą, wyglądają, jakby dopiero co się w sobie zakochali. Z takich ujęć emanuje radość i energia.

Pary, które wolą jeszcze bardziej romantyczne klimaty, powinny zdecydować się na nagranie tuż przed zachodem słońca. Panujący wówczas nastrój sprawia, że ujęcia wyglądają magicznie. Wieczorne niebo, rozwiane chmury i intensywnie pomarańczowe promienie słońca tylko podkreślą miłość, jaka jest między Wami.

_DSC1407-800x466

 

Góry i doliny

Plener filmowy w górach to opcja w sam raz dla zwolenników pieszych wędrówek oraz wielbicieli krajobrazów, które czasami zwyczajnie zapierają dech w piersiach. Majestatyczne szczyty mają w sobie coś nieprzemijającego – warto wykorzystać takie tło do stworzenia ślubnej historii. Scenerią może być również malownicza polana, jezioro lub las.

_DSC3062

 

Duża przestrzeń to szansa na realizację oryginalnych pomysłów. Powiew wiatru, promienie słońca, czasami wystarczy niewiele żeby podkreślić tę wyjątkową atmosferę i to co Was łączy. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego miejsca i organizacji wyjazdu – jesteśmy przecież dla Was!