Na rynku filmów ślubnych pojawiło się wiele firm, które posiadają w swojej ofercie filmy w rozdzielczości 4K. Jest to zupełna nowość, zwłaszcza, że nie tak dawno stacje telewizyjne wprowadziły na rynek programy w jakości HD. Technika jednak rozwija się bardzo szybko a większość sprzedawanych obecnie telewizorów obsługuje rozdzielczość 4K. Czy zatem warto zainwestować w 4K? Odpowiedź brzmi tak. Musimy jednak pamiętać, że najlepszy efekt uzyskamy  odtwarzając film na komputerze lub telewizorze obsługującym prawdziwe 4K. Tylko wtedy będziemy cieszyć się rzeczywiście dużo lepszą jakością filmów.

Przychodzi mi na myśl jeszcze jeden ważny aspekt posiadania filmu w 4K. Bez wątpienia za kilka lat 4K będzie bardzo popularną rozdzielczością a za kolejnych kilka lat wiodącą i pożądaną. Decydując się na film w rozdzielczości 4K wybieramy zapis najważniejszych chwil z naszego życia w możliwie najlepszej jakości, którą teraz będziemy mogli się pochwalić a za kilka lat będziemy się cieszyć, że mamy film który jakością nie odstaje od reszty.

Filmy w rozdzielczości 4K są już dostępne w naszej ofercie.  Powyżej prezentujemy przykładowy film wykonany w omawianej rozdzielczości (aby odtworzyć w 4K prosimy w oknie youtube w prawym dolnym rogu wybrać jakość 2160p 4K).